Tulokset 2016-2017

Dudes Open 2017 25.3.2017 Helsinki

Kilpailusivut

 

  PisteetLOVOSijoitus
MinitEllinos Sami44,33-3.3/8

 

 

Muodostelmaluistelun kansallisten sarjojen 3. kilpailu 19.3.2017 Espoo

Kilpailusivut

 

  PisteetLOVOSijoitus
MinoritTeam El Mar23,94-17.17/20
      
SenioritTeam La Fiesta39,08-8.8/10
      
AikuisetTeam Sirius57,80-8.8/12

 

 

Easter Skate 18.-19.3.2017 Riihimäki

Kilpailusivut

 

  PisteetLOVOSijoitus
Tintit 2009 ja myöh.Alaranta Alisa24,50-3.3/8
      
Tintit 2008Johansson Saga27,50-2.2/17
 Utriainen Matilda27,25-3.3/17
 Pyhäjärvi Ooda----/17
      
Minit 2008 ja myöh.Leinonen Iida52,00-2.2/25
      
Minit 2007Venäläinen Sara49,33-3.3/24
 Riabinina Anna48,83-4.4/24
 Salo Sofia44,00-8.8/24
 Kumpulainen Jenni39,67-12.12/24
 Honkanen Martta35,67-19.19/24
 Vavuli Veea*35,33-20.20/24
 Hämäläinen Saga35,33-21.21/24
 *erityismaininta hieno biellman-asento    
      
B-silmutLahti Petra49,33-1.1/26
 Ruokostenpohja Krista46,67-4.4/26
 Utriainen Emilia41,67-7.7/26
      
DebytantitHämäläinen Ada43,73-4.4/18
 Takki Henna30,01-17.17/18
      
SM-noviisitSydänlammi Amanda67,026.6.6/7
      
JunioritHämäläinen Ida74,8112.10.12/13

Skate Malmö 2017 12.3.2017 Malmö

Kilpailusivut

 

  PisteetLOVOSijoitus
JuniorRomppanen Katariina78,1119.20.20/33
 Lehtonen Josefina66,7329.27.28/33
      
Advanced Novice Girls OlderLiukkonen Tilda74,784.2.2/30
 Nikkilä Rosa66,277.13.10/30
 Heilala Oona65,7410.12.12/30
 Simpanen Jenni61.5015.16.14/30
      
Advanced Novice Girls YoungerElkala Sani54,1821.13.15/24
      
Basic Novice A GirlsAlaranta Eveliina32,22-3.3/27
 Koskela Jane30,75-4.4/27
 Ruoho Minttu23,89-11.11/27

 

Yksinluistelun kutsukilpailu 12.3.2017 Kouvola

Kilpailusivut

 

  PisteetLOVOSijoitus
Tintit 2010Alaranta Alisa26,5-1.1/7
 Ruokostenpohja Mila18,00-3.3/7
      
Tintit 2009Kanervo Olivia26,50-1.1/9
 Ranivaara Frida21,00-2.2/9
 Sundqvist Minka20,50-3.3/9
 Jääskeläinen Annika----/9
 Pilsikov Rianna----/9
      
Tintit 2008Liinavirta Minea----/8
 Vepsäläinen Jadelmiina----/8
      
MinitVenäläinen Sara52,20-1.1/12
 Kumpulainen Jenni38,00-9.9/12
 Honkanen Martta38,00-10.10/12
 Hämäläinen Saga35,00-11.11/12
 Vavuli Veea32,00-12.12/12

 

Muodostelmaluistelun kutsukilpailu 12.3.2017 Lahti

Kilpailusivut

 

  PisteetLOVOSijoitus
SM-noviisitSoleil64,00-1.1/3
      
MinoritEl Mar55,25-6.6/6
      
TulokkaatEl Rio51,25-3.3/3
      
SenioritLa Fiesta65,50-1.1/2
      
AikuisetSirius68,00-1.1/6

 

SM-noviisit Hopeafinaali 11.3.2017 Kotka

Kilpailusivut

 

  PisteetLOVOSijoitus
SM-noviisitLiukkonen Tilda51,12-7.7/23
 Heilala Oona45,99-19.19/23

 

Coupe du Printemps 10.-12.3.2017

Kilpailusivu

 

  PisteetLOVOSijoitus
Junior LadiesVeijalainen Emma105,159.11.11/24
 Tuominen Sara94,7815.18.15/24

 

Muodostelmaluistelun SM 2017 25.-26.2.2017

Kilpailusivu

  PisteetLOVOSijoitus
SM-noviisitTeam Soleil41,04-11.11/12

 

Debytanttien Kulta- ja Hopeafinaali Porvoo 19.2.2017

Kilpailusivu

  PisteetLOVOSijoitus
Debytantit KFAlaranta Eveliina51,53-2.2/24
      
Debytantit HFKoskela Jane41,48-14.14/24
 Hämäläinen Ada40,31-18.18/24

 

Snowflake Trophy Zagreb, Kroatia 18.2.2017

  PisteetLOVOSijoitus
Advanced NoviceTeam Soleil40,30-2.2/4

 

Yksinluistelun kutsukilpailu Kouvola 18.2.2017

Kilpailusivut

  PisteetLOVOSijoitus
Tintit 2009-2010Kanervo Olivia20,00-3.3/17
 Ranivaara Frida----/17
 Ruokostenpohja Mila----/17
 Alaranta Alisa*----/17
 

*erityismaininta

monipuoliset asekeleet

    
 Sundqvist Minka----/17
 Pilsikov Rianna----/17
      
Tintit 2008Utriainen Matilda 22,33-3.3/11
 Liinavirta Minea----/11
 Johansson Saga----/11
 Pyhäjärvi Ooda----/11
 Vepsäläinen Jadelmiina----/11
      
Minit tytötRiabinina Anna40,33-2.2/18
 Leinonen Iida39,67-3.3/18
 Salo Sofia36,00-11.11/18
 Venäläinen Sara34,83-14.14/18
 Kumpulainen Jenni34,17-15.15/18
 Hämäläinen Saga33,67-16.16/18
 Honkanen Martta32,67-17.17/18
 Vavuli Veea31,00-18.18/18
      
Minit PojatEllinos Sami44,33-1.1/1

 

Hämeen alueen Aluemestaruuskilpailu 12.2.2017 Heinola

Kilpailusivu

  PisteetLOVOSijoitus
DebytantitKoskela Jane44,29-9.9/23
 Alaranta Eveliina43,50-10.10/23
 Hämäläinen Ada38,04-18.18/23
 Elkala Sani37,88-19.19/23
 Takki Henna33,46-22.22/23
      
NoviisitSimpanen Jenni42,94-4.4/15
      
SM-noviisitLiukkonen Tilda52,43-2.2/10
 Heilala Oona47,82-4.4/10
 Nikkilä Rosa46,08-8.8/10
 Sydänlammi Amanda38,39-10.10/10
      
JunioritRomppanen Katariina49,82-3.3/5
 Kuoppala Venla48,16-4.4/5
 Hämäläinen Ida44,31-5.5/5
      
SM-junioritVeijalainen Emma59,94-3.3/5
 Tuominen Sara59,3-4.4/5

 

Yksinluistelun Kutsukilpailu 11.2.2017 Heinola

Kilpailusivu

  PisteetLOVOSijoitus
B-silmutLahti Petra28,67-1.1/17
 Ruoho Minttu25,92-4.4/17
 Ruokostenpohja Krista25,53-5.5/17
 Utriainen Emilia21,99-12.12/17
      
SM-noviisitLiukkonen Tilda28,752.-2/5
 Heilala Oona28,013.-3/5
 Nikilä Rosa26,085.-5/5
      
JunioritKuoppala Venla27,733.-3/7
 Romppanen Katariina27,664.-4/7
 Hämäläinen Ida27,035.-5/7
      
      
SM-junioritTuominen Sara34,341.-1/2
 Veijalainen Emma31,052.-2/2

 

Muodostelmaluistelun kansallisten sarjojen 2. valintakilpailu 11.2.2017 Turku

Kilpailusivu

  PisteetLOVOSijoitus
MinoritTeam El Mar27,21-7.7/10
      
SenioritTeam La Fiesta41,53-3.3/5
      
AikuisetTeam Sirius68,00-6.6/12
      

 

Hämeen alueen kevätkilpailu Tintit ja Minit 11.2.2017 Ylöjärvi

Kilpailusivut

  PisteetLOVOSijoitus
Tintit 2010 ja nuor.Alaranta Alisa26,00-2.2/16
 Ruokostenpohja Mila----/16
 Rusila Enna----/16
      
Tintit 2009Kanervo Olivia26,67-2.2/33
 Ranivaara Frida23,33-3.3/3
 Jääskeläinen Annika----
 Pilsikov Rianna----
 Sundqvist Minka *----
 

*erityismaininta monipuoliset

ja kauniit liu'ut

    
      
Tintit 2008Johansson Saga27,00--1/25
 Pyhäjärvi Ooda26,33--2/25
 Utriainen Matilda *----
 Vepsäläinen Jadelmiina----
 

* Erityismaininta laadukkaat 

piruetit

    
      
Minit 2008Leinonen Iida43,33-5.5/14
      
Minit 2007Riabinina Anna42,33-2.2/17
 Kumpulainen Jenni40,33-4.4/17
 Venäläinen Sara39,00-6.6/17
 Salo Sofia36,67-9.9/17
 Hämäläinen Saga35,00-11.11/17
 Vavuli Veea27,67-15.15/17
 Honkanen Martta26,33-16.16/17
      
Minit PojatEllinos Sami43,00-1.1/2

 

Hämeen alueen B-silmujen Aluefinaali, Hämeenlinna 5.2.2017

Kilpailusivu

  PisteetLOVOSijoitus
B-sillmutLahti Petra27,83-3.3/17
 Ruoho Minttu26,46-4.4/17
 Ruokostenpohja Krista23,31-10.10/17
 Utriainen Emilia22,07 15.15/17

 

Froggie Cup 3.-5.2.2017 Helsinki

 

  PisteetLOVOSijoitus
Junior ATuominen Sara97,594.9.6/15
 Veijalainen Emma96,178.7.7/15
      
Advanced NoviceSimpanen Jenni63,3216.15.17/21
 Liukkonen Tilda61,9618.19.18/21
      
Junior BRomppanen Katariina49,90-6.6/10
 Lehtonen Josefiina49,66-7.7/10
 Kuoppala Venla44,48-8.8/10
 Hämäläinen Ida40,49-10.10/10
      
Debydants AAlaranta Eveliina47,28-5.5/22

 

Muodostelmaluistelun kutsukilpailu 4.2.2017 Järvenpää

Kilpailusivu

  PisteetLOVOSijoitus
TulokkaatTeam El Rio44,33-7.7/9

 

Rauma Cup 2017 3.-4.2.2017

Kilpailusivut

  PisteetLOVOSijoitus
SM-noviisitHeilala Oona75,04.4.5/7
      
DebytantitKoskela Jane44,37 4.4/20
 Takki Henna43,08 6.6/20
 Elkala Sani35,31 16.16/20

 

Senioreiden ja Junioreiden 2.valintakilpailu Vierumäki 28.-29.1.2017

 

  PisteetLOVOSijoitus
JunioritLehtonen Josefiina75,8915.19.18/25
 Romppanen Katariina75,5012.20.19/25
 Hämäläinen Ida67,5625.21.23/25
 Kuoppala Venla63,9324.24.24/25

 

Muodostelmaluistelun aluemestaruuskilpailut Kuopio 28.1.2017

 

  PisteetLOVOSijoitus
SM-noviisitTeam Soleil73,33 4.4/5

 

Noviisien ja Debytanttien 2.vk Rovaniemi 22.1.2017

Kilpailusivu

  PisteetLOVOSijoitus
DebytantitKoskela Jane45,04 9.9/32
 Takki Henna41,69 15.15/32
 Hämäläinen Ada41,67 16.16/32
 Elkala SaniWD   

 

Muodostelmaluistelun kutsukilpailu Tikkurila 21.1.2017

Kilpailusivu

  PisteetLOVOSijoitus
SM-noviisitTeam Soleil44,04 3.3/5
      
MinoritTeam El Mar24,11 8.8/9
      
TulokkaatTeam El Rio44,67 6.6/8

 

Muodostelmaluistelun kutsukilpailu Tampere 15.1.2017

Kilpailusivu

 

  PisteetLOVOSijoitus
TulokkaatTeam El Rio38,33 8.8/8
      
MinoritTeam El Mar59,33 3.3/4
      
AikuisetTeam Sirius66,67 1.1/4
      

 

Tinttien ja Minien kutsukilpailu Lahti 15.1.2017

 

  PisteetLOVOSijoitus
Tintit 2009 ja nuoremmatAlaranta Alisa23,33 (PL5)-1.1/14
 Kanervo Olivia23,33 (PL4 1/3)-2.2/14
 Ranivaara Frida----/14
 Rusila Enna----/14
 Sundqvist Minka----/14
 Pilsikov Rianna----/14
 Ruokostenpohja Mila----/14
      
Tintit 2008Johansson Saga27,00-1.1/10
 Utriainen Matilda23,00-2.2/10
 Pyhäjärvi Ooda----/10
 Liinavirta Minea----/10
 Vepsäläinen Jadelmiina----/10
      
Mini pojatEllinos Sami48,00-1.1/2
      
Minit 2008 ja nuoremmatLeinonen Iida44,00-1.1/11
      
Minit 2007Venäläinen Sara41,67-5.5/16
 Riabinina Anna41,33-6.6/16
 Salo Sofia36,00-9.9/16
 Kumpulainen Jenni35,00-10.10/16
 Hämäläinen Saga33,67-11.11/16
 Honkanen Martta33,33-12.12/16
 Vavuli Veea32,00-14.14/16

 

SM-noviisit 2. valintakilpailu Riihimäellä 14. - 15.1.2017

Kilpailusivut

 

  PisteetLOVOSijoitus
SM-noviisitLiukkonen Tilda80,0222.6.12/42
 Heilala Oona78,9411.16.16/42
 Nikkilä Rosa24,0833.--/42

 

Hämen alueen kevätkilpailu Silmuille 14.1.2017

Kilpailusivut

 

  PisteetLOVOSijoitus
B-silmut 2007 ja myöh. synt.Lahti Petra45,33-2.2/11
 Ruokostenpohja Krista40,67-5.5/11
      
B-silmut 2005 ja 2006Utriainen Emilia36,33-5.5/13

 

Crystal Cup 6.-8.1.2017 Mikkeli

 

Kilpailusivut

 

  Pisteet LO VO Sijoitus
Junior AVeijalainen Emma96,906.4.5/17
      
Cubs BoysEllinos Sami44,67-2.2/4
      
Cubs 2008 and youngerLeinonen Iida40,33-7.7/28
      
Cubs 2007Riabinina Anna41,67-7.7/37
 Salo Sofia31,67-20.20/37
      
Chicks 2008Johansson Saga----/25
 Pyhäjärvi Ooda----/25
 Utriainen Matilda----/25
      
Springs B 2007 and youngerLahti Petra42,33-8.8/26
 Ruokostenpohja Krista39,67-11.11/26
      
Springs B 2006Utriainen Emilia39,33-8.8/33

 

Yksinluistelun, jäätanssin ja pariluistelun SM-kilpailut 2017 Tampere 17.-18.12.2016

 

Kilpailusivut

  PisteetLOVOSijoitus
SM-junioritSara Tuominen101.249.13.11/18

 

Muodostelmaluistelun kutsukilpailu Jyväskylä 11.12.2016

 

Kilpailunsivut

  PisteetLOVOSijoitus
SM-noviisitTeam Soleil73,33 2.2/4
      
MinoritTeam El Mar55,00 4.4/5

 

Santa Claus Competition Tampere 9.-11.12.2016

 

Kilpailusivut

  PisteetLOVOSijoitus
Springs B 2007Ruokostenpohja Krista45,00 3.3/12
      
Springs B 2006 Utriainen Emilia40,33 14.14/28
      
Novice BSimpanen Jenni45,07 1.1/19
      
Novice AHeilala Oona82,1014.4.6/27
 Nikkilä Rosa70,9820.21.20/27
      
Debs AAlaranta Eveliina52,10 1.1/17
      
Junior BHämäläinen Ida41,74-14.14/16

 

ISU-sarjojen ja B-Silmujen kutsukilpailu Kouvola 4.12.2016

 

Kilpailunsivu

  PisteetLOVOSijoitus
B-SilmutLahti Petra21,84 4.4/11
      
A-SilmutKorkala Rosalia19,52 10.10/11
      
DebytantitElkala Sani39,80 5.5/15
 Koskela Jane39,60 6.6/15
      
JunioritLehtonen Josefiina30,653.-3/11
 Kuoppala Venla27,528.-8/11
      
SM-noviistiLiukkonen Tilda31,333.-3/9
 Heilala Oona29,835.-5/9
 Sydänlammi Amanda25,498.-8/9
      
SM-junioritTuominen Sara34,483.-3/9
 Veijalainen Emma32,554.-4/9

.

ML 2. SM-valintakilpailu Helsinki 3.-4.12.2016

 

Kilpailusivut

  PisteetLOVOSijoitus
SM-noviisitTeam Soleil37,01 6.6/8

 

ML kansallistensarjojen 1. valintakilpailu Kouvola 27.11.2016

 

Kilpailusivut

La Fiesta

 

  PisteetLOVOSijoitus
MinoritTeam El Mar47,0-10.10/10
      
SenioritTeam La Fiesta43,87-3.3/5
      
AikuisetTeam Sirius68,2-4.4/11

 

SM-junioreiden ja -senioreiden 2. vk Pori 19.-20.11.2016

 

Kilpailusivu

 

  PisteetLOVOSijoitus
SM-junioritSara Tuominen95,0918.11.14/44
 Emma VeijalainenFNR35.--/44

 

Hämeen alueen syyskilpailu Tintit ja Minit Riihimäki 19.11.2016

 

Kilpailusivut

 

  PisteetLOVOSijoitus
Tintit 2010 ja myöh. synt.Alisa Alaranta25,00 1.1/13
 Enna Rusila22,00 3.3/13
 Mila Ruokostenpohja- --
      
Tintit 2009Olivia Kanervo24,33 2.2/28
 Rianna Pilsikov- --
 *Frida Ranivaara- --
 *Erityismaininta: monipuoliset piruetit    
 **Minka Sundqvist- --
 **Erityismaininta: Tasainen kokonaisuus    
      
Tintit 2008Saga Johansson26,67 2.2/21
 Matilda Utriainen26,00 3.3/21
 Ooda Pyhäjärvi- --
 Jadelmiina Vepsäläinen- --
      
Minit PojatSami Ellinos45,67 1.1/2
      
Minit 2008 ja myöh. synt.Iida Leinonen39,33 5.5/13
      
Minit 2007Anna Riabinina40,67 1.1/19
 Sara Venäläinen38,33 2.2/19
 Sofia Salo38,00 3.3/19
 Jenni Kumpulainen33,00 10.10/19
 Martta Honkanen32,33 12.12/19
 Saga Hämäläinen31,33 17.17/19
 Veea Vavuli29,33 18.18/19
      

 

Debytanttien ja Noviisien lohkon II 1. valintakilpailu 13.11.2016

Kilpailusivu

 

  PisteetLOVOSijoitus
DebytantitEveliina Alaranta51,98 1.1/33
 Ada Hämäläinen 42,73 8.8/33
 Sani Elkala38,83 16.16/33
 Henna Takki37,90 17.17/33
 Jane Koskela34,32 21.21/33
      
NoviisitJenni SimpanenWD   

 

Hämeen alueen syyskilpailu silmuille ja aluesarjoille 11. ja 13.11.2016 Tampere

Kilpailusivut

  PisteetLOVOSijoitus
Silmut ARosalia Korkala22,69 14.14/16
      
Silmut B 2005-2006Minttu Ruoho47,33 1.1/15
 Emilia Utriainen 35,33 10.10/15
      
Silmut B 2007 ja myöh. synt.Petra Lahti44,67 4.4/11
 Krista Ruokostenpohja42,67 5.5/11

 

Muodostelmaluistelun 1. SM-valinta Espoo 5.-6.11.2016

 

Kilpailusivut

  PisteetLOVOSijoitus
SM-NoviistiTeam Soleil36,26 6.6/8
      

 

SM-noviisien 1.valintakilpailu Oulu 29.-30.10.2016

 

Kilpailunsivut

  PisteetLOVOSijoitus
SM-noviisitTilda Liukkonen78,1628.6.13/42
 Rosa Nikkilä72,4420.21.21/42
 Oona Heilala25,6530.--/42
 Amanda SydänlammiWD   

 

Tähtisarjojen Kutsukilpailu Kouvola 23.10.2016

 

Kilpailunsivut

  PisteetLOVOSijoitus
Tintit 2009Alisa Alaranta13,67-1.1/11
 Frida Ranivaara----
 Mila Ruokostenpohja----
      
Tintit 2008Saga Johansson18,00-1.1/9
 Matilda Utriainen17,00-3.3/9
 Ooda Pyhäjärvi----
      
Minit 2008Iida Leinonen32,83-5.5/10
      
Minit 2007Anna Riabinina32,33-2.2/15
 Jenni Kumpulainen30,33-7.7/15
 Sofia Salo28,33-11.11/15
 Sara Venäläinen28,33-13.13/15
 Veea Vavuli25,00-14.14/15
 Martta Honkanen24,67-15.15/15
      
Minit pojatSami Ellinos38,67-1.1/2
      
Silmut BMinttu Ruoho40,17-3.3/25
 Petra Lahti37,67-7.7/25
 Krista Ruokostenpohja36,33-11.11/25
 Emilia Utriainen32,00-19.19/25

 

Senioreiden ja junioreiden 1.vk Tuusula 22.-23.10.2016

 

Kilpailunsivut

  PisteetLOVOSijoitus
JunioritKatariina Romppanen 84,789.12.10/26
 Venla Kuoppala62,8025.24.24/26

 

SM-junioreiden ja -senioreiden 1. valintakilpailu Kuopio 15.-16.10.2016

  PisteetLO VOSijoitus
SM-junioritEmma Veijalainen98,1515.11.13/44
 Sara Tuominen87,0229.17.21/44

 

Kutsukilpailu 2.10.2016, Heinola

 

Kilpailunsivut

  PisteetLOVOSijoitus
Tintit 2009 Alisa Alaranta25,67 1.1/10
 Frida Ranivaara20,33 3.3/10
 Mila Rukostenpohja- --
      
Tintit 2008*Ooda Pyhäjärvi22,67 2.2/12
 **Saga Johansson22,67 3.3/12
 Matilda Utriainen- --
 *perusluistelu 4 2/3    
 ** perusluistelu 4 1/3    
      
Minit 2008Iida Leinonen 46,67 2.2/11
 *Sami Ellinos35,67 7.7/11
 *erityismaininta: pirteä esitys    
      
Minit 2007Martta Honkanen35,33 10.10/18
 Jenni Kumpulainen35,00 11.11/18
 Saga Hämäläinen34,00 13.13/18
 Veea Vavuli26,33 18.18/18

 

Minit: Matilda, Ooda ja Saga J.

ISU-sarjojen kutsukilpailu 1.-2.10.2016

 

Kilpailunsivut

  PisteetLOVOSijoitus
A-silmutRosalia Korkala20,27-10.10/14
      
SM-junioritEmma Veijalainen 97,433.1.1/11
      
JunioritIda Hämäläinen66,3613.18.16/20
      
SM-noviisitOona Heilala74,002.6.4/12
      
DebytatitAda Hämäläinen 37,82-12.12/20

 

Emma Veijalainen

Helsinki Trophy 23.-25.9.2016

 

Kilpailun sivut

 

  PisteetLOVOSijoitus
Advanced NoviceJenni Simpanen63,0514.17.18/27
 Amanda Sydänlammi55,5923.22.21/27
 Sani Elkala47,7124.25.25/27

 

 

 

 

HTL J.Rinta-Jouppi CUP 2016 16.-18.9.2016

 

Kilpailun sivut

  PisteetLOVOSijoitus
Cubs B 2008 and youngerPetra Lahti56,67-1.1/10
 Krista Ruokostenpohja50,67-2.2/10
      
Cubs B 2007Anna Riabinina41,33-5.5/24
 Sara Venäläinen37,00-8.8/24
 Sofia Salo34,00-12.12/24
      
Springs BMinttu Ruoho46,50-3-3/33
 Emilia Utriainen38,00-18.18/33
      
Debs A 2005 youngerEveliina Alaranta52,11-1.1/26
      
Debs A 2004Henna Takki40,34-17.17/41
 Jane Koskela33,81-36.36/41

 

Petra Lahti ja Krista Ruokostenpohja
Eveliina Alaranta

Tikkurila Trophy 2016 9.-11.9.2016

 

Kilpailun sivut

  PisteetLOVOSijoitus
Novice A, YoungerTilda Liukkonen74,9217.7.9/22
      
Novice A, OlderRosa Nikkilä71,7213.14.14/26
      
Junior ASara Tuominen87,209.12.12/23
 Katariina Romppanen82,2616.16.15/23
      
Junior BJosefiina Lehtonen83,899.12.11/25
 Venla Kuoppala58,7725.25.25/25